Kiedy premiera 2. sezonu Wiedźmina? Informacje o 3. sezonie również w zestawieniu!

Zapewne wielu z Was z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki przygód Geraltka z Rivii w serialu Wiedźmin, opartym na cyklu książek Andrzeja Sapkowskiego. Nic dziwnego, bo pierwszy sezon zdobył rzeszę fanów na całym świecie. W tej notatce postaramy się przybliżyć Wam informacje dotyczące premiery drugiego sezonu, a także ewentualnego trzeciego sezonu głośnego serialu. Przygotujcie się na dawkę wiedźmińskich nowości!

Kiedy ukaże się 2. sezon Wiedźmina?

Wreszcie doczekaliśmy się konkretnych informacji! Oto i miła niespodzianka dla wszystkich maniaków Wiedźmina – drugi sezon tego popularnego serialu trafi na platformę Netflix jeszcze przed końcem tego roku. Premiera została ze względów bezpieczeństwa przesunięta, ale podobno możemy spodziewać się jej w grudniu 2021 r. Wielu z nas z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki historii Geralta z Rivii, ale musimy jeszcze trochę poczekać.

Czego możemy spodziewać się w drugiej serii?

Chociaż drugi sezon będzie oparty na cyklu książek Andrzeja Sapkowskiego, twórcy serialu zapowiadają również pewne zmiany i niespodzianki dla fanów. Miejmy nadzieję, że będą to wartościowe dodatki, które jeszcze bardziej wciągną nas w świat Wiedźmina. W drugim sezonie będziemy mogli śledzić dalsze przygody Geralta oraz Ciri i Yennefer, a także zobaczyć nowe postacie, które z pewnością zagoszczą na dłużej na ekranie naszych telewizorów.

Te nowe postacie wzbudzają wiele kontrowersji

Nie da się ukryć, że nie wszyscy są zadowoleni z tego, jak przedstawione zostały niektóre postacie w serialu, zwłaszcza w porównaniu z książkowym pierwowzorem. Słyszałem wiele dyskusji na ten temat i wygląda na to, że każdy ma własne oczekiwania względem wiedźmińskiej ekranizacji. Niemniej jednak twórcy z pewnością słuchają swojej publiczności: możemy więc spodziewać się, że wprowadzone zostaną pewne zmiany, które zadowolą fanów.

Już teraz warto zastanowić się nad 3. sezonem Wiedźmina

Pojawiły się informacje, że trwają już rozmowy na temat ekranizacji trzeciego sezonu serialu Wiedźmin. Czyżby twórcy czuli się już na tyle pewni swojego sukcesu, że planują kontynuację wielkiego hitu? Wszystko wygląda na to, że tak.

To co myślimy o 3. sezonie Wiedźmina, kiedy go zobaczymy?

Jeżeli plany związane z pierwszym sezonem będą realizowane sprawnie i z sukcesem, to istnieje duża szansa, że trzeci sezon Wiedźmina zostanie wyprodukowany. Musimy jednak pamiętać, że oprócz ogromnego sukcesu oczekujemy również wysokiej jakości, fabuły zgodnej z książką czy jeszcze lepszych efektów specjalnych. Lubimy sobie wyobrażać, że trzeci sezon będzie jeszcze lepszy niż pierwszy i że wtedy będziemy mogli chwalić się, że mamy najlepszą serialową adaptację Wiedźmina na świecie. Co do daty premiery trzeciego sezonu, póki co możemy tylko przypuszczać, że w najlepszym scenariuszu ujrzy światło dzienne w 2023 roku, ale to jedynie zgadywanie w oparciu o aktualne przesunięcie premiery drugiego sezonu.

Podsumowując – Wiedźmin 2 już wkrótce, a 3. sezon prawdopodobnie w przyszłości

Premiera 2. sezonu Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami. Dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, wszystko wskazuje na to, że Grudzień 2021 roku będzie miesiącem, w którym w końcu zobaczymy co twórcy dla nas przygotowali. Jeśli zaś chodzi o trzeci sezon, chociaż trudno przesądzać ile czasu będziemy musieli na niego czekać, to jednak wielu z nas zapewne nie może doczekać się kontynuacji. Jedno jest pewne – osiągając tak ogromny sukces, serial Wiedźmin nie zamierza się na razie zatrzymać!

Wiedźmin 2 już za rogiem, a Wiedźmin 3 w perspektywie? Oto nasze prognozy!

Wyczekiwany przez wielu drugi sezon Wiedźmina nadciąga, z grudniem 2021 roku jako szacunkową datą premiery na platformie Netflix. Twórcy zapowiadają kontynuację przygód Geralta, Ciri i Yennefer, wprowadzając jednocześnie nowe postacie. Natomiast trzeci sezon nadal pozostaje w sferze przypuszczeń, z pierwszymi rozmowami o jego możliwej ekranizacji już trwającymi. Zakładając najbardziej optymistyczne przewidywania, moglibyśmy się spodziewać kontynuacji serii na naszych ekranach gdyby nie w 2023 roku. Istotne jest, aby produkcja utrzymała wysoką jakość oraz stworzyła jeszcze lepszą adaptację Wiedźmina, którą z dumą będziemy mogli chwalić się jako najlepszą na świecie.

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Co na HBO: Odkrywaj nowości i sprawdź, co warto zobaczyć, walcząc z kretem i kuną w ogrodzie

Co na HBO: Odkrywaj nowości i sprawdź, co warto zobaczyć, walcząc z kretem i kuną w ogrodzie

Zmieniająca się zawartość oferty HBO dostarcza nam mnóstwo interesujących

Next
Jak kupić Disney Plus – przewodnik krok po kroku

Jak kupić Disney Plus – przewodnik krok po kroku

Disney Plus to usługa streamingowa, która zyskała dużą popularność dzięki

You May Also Like