Czy czeka nas kolejna niespodzianka – czy będzie The Kissing Booth 4 i a może nawet część 5?

Miłośnicy filmów romantycznych z pewnością z niecierpliwością czekali na premierę „The Kissing Booth 3”, której światło dzienne ujrzało 11 sierpnia 2021 roku. Ta serdeczna opowieść o przyjaźni, miłości i dojrzewaniu zyskała liczne grono fanów na całym świecie. Teraz, gdy trzecia część filmu zdobywa serca widzów wciąż zadajemy sobie pytanie – czy to koniec historii Elle, Lee i Noaha? Porozmawiajmy o tym, czy możemy spodziewać się „The Kissing Booth 4” czy też kolejnych części przygód sympatycznych bohaterów.

Przewodnik po uniwersum “The Kissing Booth”

Na samym początku warto przypomnieć, skąd się wzięła cała ta miłość do “The Kissing Booth”. Historia zaczęła się na portalu Wattpad, gdzie pochodząca z RPA autorka – Beth Reekles – zdecydowała się opublikować swoją powieść o miłości nastolatków Elle i Noaha oraz niezwykle silnej przyjaźni z Lee. Sukces książki sprawił, że w 2018 roku powstała jej pierwsza ekranizacja, a film zdobył szybko dużą uwagę ze strony widzów, zwłaszcza tych uwielbiających romanse. Przez kolejne lata ukazały się części druga i trzecia, które również zyskały sobie sympatię fanów oryginału. Ale co dalej? Czy możemy liczyć na kontynuację?

“The Kissing Booth 3” – czy na pewno ostatni?

Po premierze trzeciego filmu z serii wielu widzów zastanawia się, czy możliwa jest produkcja kolejnych części. Niestety, według ostatnich informacji nie ma jeszcze oficjalnych planów związanych z powstaniem “The Kissing Booth 4”. Wygląda na to, że producenci zdecydowali się zakończyć opowieść wraz z trzecią częścią, w której Elle podejmuje ostatecznie decyzje dotyczące swojej przyszłości – co dzieje się z jej uczuciami do Noaha, a także jakie dalsze losy czekają jej przyjaźń z Lee.

Beth Reekles i jej wizja opowieści

Warto też zwrócić uwagę na to, że Beth Reekles nie napisała kolejnych książek z serii. Oczywiście nie oznacza to, że nie można by stworzyć “The Kissing Booth 4” lub “The Kissing Booth 5” opartych na zupełnie nowych pomysłach. Jednak wcześniej wszystkie filmy opierały się na literackim pierwowzorze, dlatego nie można wykluczyć, że brak kolejnych części w wersji książkowej wpłynął na decyzję producentów.

Fanowskie interpretacje

Oczywiście, fani serii z pewnością mają wiele własnych pomysłów na to, jak mogłaby wyglądać kontynuacja historii Elle, Noaha i Lee. Możliwe są także różnego rodzaju spin-offy, które opowiadałyby o postaciach drugoplanowych lub o życiu głównych bohaterów w późniejszym czasie. Niektórzy liczą także na opowieści dotyczące rodzeństwa głównych bohaterów, które mogłyby trochę inaczej przedstawić działające już wcześniej relacje.

Czy można więc liczyć na “The Kissing Booth 4” i “The Kissing Booth 5”?

Podsumowując, na dzień dzisiejszy oficjalne plany dotyczące kontynuowania serii nie zostały ogłoszone. Być może “The Kissing Booth” na pewien czas pozostanie tylko trylogią. Oczywiście nie można wykluczyć, że w przyszłości, być może pod wpływem próśb fanów, twórcy zdecydują się na kontynuację – jednak póki co nie ma takich informacji. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i wracać do wcześniejszych części, aby przypomnieć sobie tę sympatyczną, pełną wzruszeń historię o miłości i przyjaźni.

Przyszłość uniwersum “The Kissing Booth”

Choć miłośnicy serii “The Kissing Booth” z niecierpliwością oczekują na kolejne odsłony przygód Elle, Noaha i Lee, na razie brak oficjalnych informacji na temat powstania “The Kissing Booth 4” czy “The Kissing Booth 5”. Ze względu na brak literackich kontynuacji, prawdopodobieństwo kontynuacji filmów wydaje się małe. Mimo to, fascynujące pomysły fanów dotyczące ewentualnych spin-offów czy opowieści o bohaterach w przyszłości pozostają nadzieją na rozwój uniwersum “The Kissing Booth”. Czy twórcy zechcą wznowić franczyzę na prośbę fanów? Tego dowiemy się w przyszłości. Na razie pozostaje nam cieszyć się trylogią o przyjaźni, miłości i dorastaniu.

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Supernatural: Gdzie oglądać ulubiony serial w internecie

Supernatural: Gdzie oglądać ulubiony serial w internecie

Supernatural to popularny amerykański serial, który przez lata zyskał rzeszę

Next
Gdzie obejrzeć The Walking Dead sezon 11 i co wiemy o przyszłym sezonie 12?

Gdzie obejrzeć The Walking Dead sezon 11 i co wiemy o przyszłym sezonie 12?

“The Walking Dead” to jeden z tych seriali, które zdobyły serca

You May Also Like